שירותי החברה

ני האו 你好, כיצד נוכל לעמוד לשירותכם?

בניית בית היא פרויקט מרתק ומרגש, ובמקביל זהו אתגר מורכב לזוגות ומשפחות בישראל.
חברת JIA שמה לה למטרה להפוך את בניית ושיפוץ הבית לתהליך פשוט, ברור ובעיקר משתלם.
המומחים שלנו יעזרו לכם ליהנות משקט נפשי בדרך לבית החלומות החדש.

הצלחתו של כל פרויקט בנייה, מותנית בשילוב נכון ומדויק של תכנון מקדים, בחירת חומרי גלם איכותיים ואיתור אנשי מקצוע אמינים, לצד שליטה מלאה בתקציב, בתהליכים ובלוחות הזמנים.

המומחים שלנו ילוו אתכם לאורך כל התהליך, כדי להבטיח את הצלחתו. 

כי שאתם בוחרים ב-JIA אתם בוחרים בשקט נפשי ובחסכון כספי, שלא בא על חשבון איכות הבלתי מתפשרת!

יבוא בית מסין

השירות החשוב ביותר שחברת JIA מספקת לכם.
יבוא אישי מסין של כל חומרי הבנייה, הגמר והריהוט מסין, מאפשר לכם לחסוך עשרות אחוזים מעלויות בניית בית חדש או שיפוץ בית קיים מבלי להתפשר על האיכות.

מהנדס החברה אמון על איכות המוצרים המיובאים מסין כדי להבטיח את הטוב ביותר לבית החדש שלכם. 

כיצד היבוא האישי מתבצע? בפגישה נבחן ונבחר את היצרנים המובילים בסין, המציעים לכם מגוון רחב  של מוצרים באיכות ללא פשרות, שחלקם אף אינם זמינים בישראל.

לאחר בחירה של המוצרים מקטלוגים במשרדנו, תוכלו לבחור האם תרצו שנזמין עבורכם את המוצרים הנבחרים או לטוס לסין לסיור באולמות התצוגה של היצרנים כדי לראות ולחוות את המוצרים בעצמכם.

מכאן והלאה אנו נדאג לייצור ואספקה של המוצרים שנבחרו ישירות לפרויקט.

 

אדריכלות

הבית הוא המקום החשוב ביותר עבורכם, המרחב שבו אתם מרגישים בטוחים, אוהבים ומגדלים משפחה.

כדי להפוך את חלום הבית למציאות, אנו ב-JIA מלווים אתכם בכל שלב החל מהצעד הראשון – התכנון האדריכלי של הבית.

אדריכלית החברה תיפגש אתכם ותשמע מכם את כל מה שחשוב לכם בבית החדש ותהפוך את המחשבות שלכם לתכנון מוחשי והדמייה מציאותית, שאותה נגשים לכם בהמשך הדרך.

אנו נלווה ונייעץ בכל שלב בדרך, בשלבים היצירתיים של התכנון ובשלבים הבירוקרטיים של הגשת טפסים וקבלת היתרים ואישורים.

ניהול אנשי מקצוע

בחירת אנשי המקצוע הנכונים היא קריטית להצלחת הפרויקט שלכם.

למשרדנו ידע וניסיון עשיר בתחום, באמצעותו נייעץ ונסייע לכם למצוא את אנשי המקצוע הטובים והאמינים ביותר, מתוך מאגר נרחב, שיצרו את הבית עליו תמיד חלמתם.

לאחר בחירת אנשי המקצוע, נמשיך ללוות את תהליך הבנייה ונייצר סינרגיה בין כלל הגורמים העובדים על הפרויקט שלכם, כדי להגיע לתוצאה מושלמת.

ליווי הנדסי

בניית בית היא פרויקט הנדסי מסובך וברוב המקרים קשה לאדם מן השורה להבין מה קורה בדיוק.

מהנדס החברה שלנו ילווה את הפרויקט שלכם ויוודא שהבנייה בשטח תואמת למפרטים ותוכניות הביצוע.

הליווי נעשה לאורך כל שלבי הפרויקט, משלב קבלת רכישת המגרש, דרך קבלת היתר הבנייה ועד אישור טופס 4.

פיקוח הנדסי

לצד יבוא חומרי הגלם לבית ובחירת אנשי מקצוע אמינים, אנו מציעים לכם שירות פיקוח הנדסי מלא.

במסגרתו נפקח על התנהלות העבודה והתקדמותה בכל המישורים: שלד, פיתוח, התקנת תשתיות, עבודות הגמר ועוד, תוך תיעוד אי התאמות וביצוע לקוי של הקבלן בכפוף לחוזה.

מהנדס החברה יעקוב ויבצע ביקורות איכות לכל משלוח המגיע לאתר הבניה, על מנת לוודא שהחומרים עומדים בתקני איכות ושהקבלנים מיישמים כהלכה את התוכנית ההנדסית.

ליווי משפטי

פרויקט בנייה משופע בהסכמים משפטיים וחוזים מול הספקים ואנשי המקצוע השונים.

מחלקת הליווי המשפטי שלנו תסייע לכם בעריכת חוזים והסכמים, רישום הבית בטאבו ואף פתרון בעיות שעלולות להיווצר במהלך העבודה על הפרויקט.

ייעוץ עיצובי

להפוך את תוכניות הבנייה לבית החלומות שלכם – זה תפקידה של מחלקת העיצוב שלנו.

העלויות הגבוהות של פרויקט בנייה גורמות למשפחות רבות לחסוך ולא להשתמש בשירות עיצוב פנים ובכך חוטאים למטרה המרכזית של בניית הבית – מתחם מגורים שנעים לחיות בו.

בעבודה איתנו, תזכו לייעוץ צמוד של מעצבת הבית שלנו, שתיקח את התוכניות היבשות של האדריכלים והמהנדסים ותגשים אותן בצורה המרשימה והחכמה ביותר.

למה JIA היא הבחירה הנכונה עבורכם?

בסין קיימים יצרני ענק עם היצע עצום של מוצרים וחומרים איכותיים ומתקדמים במחירים שווים לכל כיס.
מהנדס החברה נכח פיזית במפעלים של כל אחד מהספקים שלנו בסין, בדק ואישר את איכות המוצרים, הליכי הייצור וחומרי הגלם כדי להבטיח לכם את המוצר האיכותי ביותר במחיר המשתלם ביותר.

עברו הימים בהם Made in China היה שם נרדף לאיכות ירודה. היום חלק מהיצרנים בסין עומדים בתקנים בינלאומיים המחמירים ביותר ומייצרים את הסחורה וחומרי הגלם הטובים ביותר בעולם, במחירים נמוכים בעשרות אחוזים מהיצרנים המובילים באירופה.

קבלנים ויבואנים רבים גילו את האיכות הגבוהה של חומרי הגלם בסין, ומייבאים את כל חומרי הבניין לעבודות גמר ושלד מסין, אבל עדיין גובים מחירים גבוהים לאין ערוך ממחיר העלות לטובת רווח גבוה ולא פרופורציונלי.

אנחנו ב-JIA נעזור לכם להגיע אל המוצרים הטובים והנכונים ביותר, בדגש על עבודות גמר ותשתית לשלד, לפרויקט הבנייה שלכם ישירות מהיצרנים הטובים ביותר בסין וכך תחסכו את שרשרת היבוא הקיימת, שבמהלכה גורמים רבים גוזרים קופון מנופח על חשבונכם.

והכי חשוב, בעבודה איתנו תהנו מהניסיון הרב שלנו מול הספקים השונים בסין ותוכלו להרגיש בטוחים שתזכו לשירות הטוב ביותר וליווי מלא עד קבלת המפתח וכניסה לבית המיוחל והכל לשביעות רצונכם ובאיכות גבוהה!