הסיפור שלנו

לבנות בית חדש בלי לשבור את הכיס זה לא חלום, זה JIA!

חברת JIA 家 מלווה אתכם לאורך כל התהליך הבנייה, מרכישת המגרש ועד קבלת המפתח.

פרויקט בנייה הוא פרויקט מאתגר, ואנחנו כאן כדי לחסוך לכם עלויות בבניית בית חדש או שיפוץ בית קיים באמצעות ליווי הדוק ושירותי מעטפת מלאים לאורך כל הפרויקט.

המומחים שלנו ילוו אתכם בכל תהליך הבנייה- אדריכלות והיתרים, ייבוא חומרי גמר ומוצרים, פיקוח בפועל על תהליך הבנייה וייעוץ בעיצוב הבית – והכל תוך חסכון של עשרות אחוזים!

איך הכל התחיל

הרעיון נולד כאשר נימי, אחד ממקימי המיזם, החל בבניית ביתו החדש.
כמהנדס ועורך דין נימי ציפה לעלויות גבוהות בבניית הבית ועדיין הופתע לגלות את התקציב הדרוש לבניית הבית.

נימי ניצל את ניסיונו הרב וקשריו בתחום הבנייה כדי לבדוק את האפשרויות הנכונות ביותר לחסכון עלויות בפרויקט הבנייה והגיע למסקנה כי מרב העלויות טמונות בחומרי הגלם המשווקים בארץ במחירים לא רציונליים ונובעים מעמלות תיווך גבוהות במיוחד אותן ניתן לחסוך בפנייה ישירה אל מול היצרנים.

תודות לניסיון הרב שלו בתחום הבנייה הגלובלי, נימי יצר קשר עם יצרנים בסין ורכש את כל חומרי הגלם ישירות מהמפעלים, לאחר שווידא בצורה מעמיקה שכל אחד מהיצרנים השונים עומד בתקנים המחמירים ביותר.

במהלך הסיורים הרבים שערך בסין לטובת רכישת חומרים לפרויקט, התברר לנימי שלא רק שהמחירים בסין יותר משתלמים אלא שגם היצע המוצרים בסין רחב בהרבה מהמוצע בארץ.

בניגוד לתפיסה ששלטה בעבר, סין כיום היא מעצמה של מוצרים איכותיים, המשתווים ומתעלים על מקביליהם באירופה. במקביל, ההתפתחות הטכנולוגית המסיבית בסין מאפשרת לה להציע לצרכן הישראלי מוצרים מיוחדים בתחומי היוקרה, הבית חכם וגאדג’טים שונים שיכולים לשפר את איכות החיים של המשפחה הישראלית.

האיכות והרמה הגבוהה ביותר של המוצרים המיוצרים בסין אינה מוכרת כלל לקהל הישראלי עקב תנאי השוק והמתווכים הרבים בין היצרן הסיני ללקוח בישראל הפוגעים בכלכליות העסקה, מה שגרם לנימי להרים את הכפפה ולהקים את – JIA!

יוצאים לדרך עם JIA

לאור הצלחת פרויקט הבנייה האישי שלו, נימי החליט להפיץ את הבשורה ולהנגיש את תחום היבוא האישי מסין לכל בתי האב בישראל. נימי חבר לויקטוריה, מעצבת פנים ומנהלת פרויקטים מוכשרת בפני עצמה ויחד הקימו את חברת JIA, המתמחה ביבוא אישי מסין של כלל המוצרים לשיפוץ ובניית בתים, משלב רכישת המגרש ועד קבלת המפתח. 

החזון העומד בבסיס החברה הוא לתת ללקוחותיה מענה מקיף וכולל בכל התחומים הקשורים לפרויקט הבנייה ולדאוג שהפרויקט יעבור בצורה החלקה והיעילה ביותר, תוך התחשבות והתאמה לרצונות הלקוח.

נימי, מהנדס, משפטן ועו”ד מפקח על כל ההיבטים המקצועיים בפרויקט ודואג לפיקוח הנדסי ובקרת האיכות של כל חומרי הגלם המעורבים. בפן המשפטי, נימי מפקח על כל ההיבטים המשפטיים בפרויקט ודואג שהתהליך יתנהל בצורה הנכונה ביותר ובליווי משפטי..

ויקטוריה, מעצבת פנים ומנהלת פרויקטים, מפקחת על כל התהליך, מלווה את הלקוחות לאורך כל הפרויקט ודואגת שכל המעורבים, החל מהאדריכל וכלה בקבלן הגמר יספקו לכם את התוצאה הטובה והיפה ביותר, תוך התחשבות והתאמה לרצונות הלקוח.

למה לקוחות בוחרים לייבא את הבית עם JIA?

מקצועיות

מהנדס מנוסה שבדק את איכות הסחורה מהיצרנים המובילים בסין.

ניסיון

צוות בעל ניסיון עצום בכל תחום הבנייה המספק מענה ופתרונות לכל תהליך הבנייה

quality

בקרת איכות

כל המוצרים שהוזמנו דרכנו מסין עוברים בקרת איכות קפדנית וחסרת פשרות

מי אנחנו

נימי כהן

ממקימי חברת JIA, מהנדס ועורך דין

הבעלים של חברת הבנייה המצליחה ‘חירם שלמה הנדסה’, מהנדס, עורך דין מוסמך ומנהל פרויקטי דגל במדינה בהיקפים של מיליארדי ש״ח.

בנוסף, נימי משמש מהנדס בכיר ויועץ של הגופים הגדולים במשק בתחום ההנדסי ובורר מוסמך של בתי המשפט, איגוד המהנדסים ולשכת עורכי הדין.

נימי אמון על הפן המשפטי וההנדסי בתהליך יבוא הבית מסין, ובדק את כל אחד מהספקים ווידא שעומדים בסטנדרטים המחמירים ביותר.

ויקטוריה אוגאי

ממקימי חברת JIA, מעצבת פנים

ויקטוריה היא הנדסאית אדריכלות ועיצוב, מנוסה בפרויקטים מסחריים וביתיים.

אהבתה הגדולה היא להיפגש עם לקוחות פוטנציאליים ויחד ליצור את בית החלומות של כל אחד, בהתאם לדרישות הייחודיות של בית. ניתן תמיד לזהות את הפרויקטים של ויקטוריה, בזכות הסגנון המודרני השולט בעיצוב שלה, לצד נגיעות כפריות המכניסות אור ושלווה לבית.

ויקטוריה אמונה על הפן העיצובי והליווי של הלקוחות בכל תהליך יבוא הבית מסין, כמנהלת תיקי לקוחות מובילת דרך, בעלת חדוות יצירתיות ושירותיות.

לקוחות ממליצים

הסיפור שלנו

לבנות בית חדש בלי לשבור את הכיס זה לא חלום, זה JIA!

חברת JIA 家 מלווה אתכם לאורך כל התהליך הבנייה, מרכישת המגרש ועד קבלת המפתח.

פרויקט בנייה הוא פרויקט מאתגר, ואנחנו כאן כדי לתת לחסוך לכם עלויות בבניית בית חדש או שיפוץ בית קיים באמצעות סיפוק מעטפת וליווי הדוק לאורך כל הפרויקט.

המומחים שלנו ילוו אתכם בכל תהליך הבנייה- אדריכלות והיתרים, ייבוא חומרי גמר ומוצרים, פיקוח בפועל על תהליך הבנייה וייעוץ בעיצוב הבית – והכל תוך חסכון של עשרות אחוזים!

איך הכל התחיל

הרעיון נולד כאשר נימי, אחד ממקימי המיזם, החל בבניית ביתו החדש.
כמהנדס ועורך דין נימי ציפה לעלויות גבוהות בבניית הבית, ועדיין הופתע לגלות את התקציב הדרוש לבניית הבית.

נימי ניצל את ניסיונו הרב וקשריו בתחום הבנייה כדי לבדוק את האפשרויות הנכונות ביותר לחסכון עלויות בפרויקט הבנייה והגיע למסקנה, כי העלויות הגבוהות טמונות בחומרי הגלם, המשווקים בארץ במחירים לא רציונליים. 

העלות הגבוהה של חומרי הגלם נבעה בעיקר מעמלות תיווך של היבואנים, אותן ניתן לחסוך באמצעות פנייה ישירה ליצרנים.

תודות לניסיון הרב שלו בתחום הבנייה הגלובלי, נימי יצר קשר עם יצרנים בסין ורכש את כל חומרי הגלם ישירות מהמפעלים, לאחר שווידא באופן אישי  שכל אחד מהיצרנים השונים עומד בתקנים המחמירים ביותר.

במהלך הסיורים הרבים שערך בסין לטובת רכישת חומרים לפרויקט, התברר לנימי שלא רק שהמחירים בסין יותר משתלמים, אלא שגם היצע המוצרים בסין רחב בהרבה מהמוצע בארץ. הרמה הגבוהה ביותר של המוצרים המיוצרים בסין אינה מוכרת כלל לקהל הישראלי עקב תנאי השוק והמתווכים הרבים בין היצרן הסיני ללקוח בישראל הפוגעים בכלכליות העסקה.

וכך מוצרים רבים בתחומי היוקרה, הבית חכם וגאדג’טים שונים שיכולים לשפר את איכות החיים של המשפחה הישראלית, לא מגיעים כלל לישראל וזמינים בסין לכל רוכש.

וכך, נולדה JIA!

יוצאים לדרך עם JIA

לאחר הצלחת פרויקט הבנייה האישי שלו, נימי החליט להפיץ את הבשורה ולהנגיש את תחום היבוא האישי מסין לכל בתי האב בישראל. נימי חבר לויקטוריה, מעצבת פנים ומנהלת הפרויקטים מוכשרת בפניה עצמה ויחד הקימו את חברת JIA, המתמחה ביבוא אישי מסין של כלל המוצרים לשיפוץ ובניית בתים, משלב רכישת המגרש ועד קבלת המפתח. 

החזון העומד בבסיס החברה הוא לתת ללקוחותיה מענה מקיף וכולל בכל התחומים הקשורים לפרויקט הבנייה ולדאוג שהפרויקט יעבור בצורה החלקה ביותר.

נימי, מהנדס, משפטן ועו”ד מפקח על כל ההיבטים המקצועיים בפרויקט ודואג לפיקוח הנדסי ובקרת האיכות של כל חומרי הגלם המעורבים. בפן המשפטי, נימי מפקח על כל ההיבטים המשפטיים בפרויקט ודואג שהכל יתנהל בצורה הנכונה ביותר.

ויקטוריה, מעצבת פנים ומנהלת הפרויקטים, מפקחת על כל התהליך מלווה את הלקוחות לאורך כל הפרויקט ודואגת שכל המעורבים, החל מהאדריכל וכלה בקבלן הגמר יספקו לכם את התוצאה הטובה והיפה ביותר.

למה לקוחות בוחרים לייבא את הבית עם JIA?

מקצועיות

מהנדס מנוסה שבדק אישית את היצרנים המובילים והסחורה האיכותי ביותר בסין.

ניסיון

צוות בעל ניסיון עצום בכל תחום הבנייה המספק מענה ופתרונות לכל תהליך הבנייה

quality

בקרת איכות

כל המוצרים שהוזמנו דרכנו מסין עוברים בקרת איכות קפדנית וחסרת פשרות

מי אנחנו

נימי כהן

ממקימי חברת JIA, מהנדס ועורך דין

הבעלים של חברת הבנייה המצליחה ‘חירם שלמה הנדסה’, מהנדס ועורך דין מוסמך ומנהל פרויקטי דגל במדינה בהיקפים של מיליארדי ש״ח.

כמו כן, הוא מהנדס בכיר ויועץ של הגופים הגדולים במשק בתחום ההנדסי ובורר מוסמך של בתי המשפט איגוד המהנדסים ולשכת עורכי הדין.

נימי אמון על הפן המשפטי וההנדסי בתהליך יבוא הבית מסין, ובדק אישית את כל אחד מהספקים ווידא שעומדים בסטנדרטים המחמירים ביותר.

ויקטוריה אוגאי

ממקימי חברת JIA, מעצבת פנים

ויקטוריה היא הנדסאית אדריכלות ועיצוב ומנוסה בפרויקטים מסחריים וביתיים.

אהבתה הגדולה היא להיפגש עם לקוחות פוטנציאליים ויחד ליצור את בית החלומות של כל אחד, בהתאם לדרישות הייחודיות של בית. ניתן תמיד לזהות את הפרויקטים של ויקטוריה, תודות לסגנון המודרני השולט בעיצוב, לצעד נגיעות כפריות המכניסות אור ושלווה לבית.

ויקטוריה אמונה על הפן העיצובי והליווי של הלקוחות בכל תהליך יבוא הבית מסין,בתור מנהלת תיקי לקוחות מובילת דרך, בעלת חדוות יצירתיות ושירותיות.

לקוחות ממליצים